Liturgiczny Survival

Wakacyjny wyjazd dla ministrantów, lektorów i animatorów do doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. 12-dniowy turnus to gwarancja niesamowitych przeżyć, wielu atrakcji, a przede wszystkim możliwość spotkania z kolegami z innych parafii, którzy podejmują tak jak ty służbę przy ołtarzu. Przed nami codzienne wyzwania, zmagania w grupach i finałowa walka o tytuł mistrza służby przy ołtarzu. Nie może cię tam zabraknąć!

TURNUS I
24.06.2024 – 05.07.2024 r.
TURNUS II
14.07.2024 – 25.07.2024 r.


Koszt: 1650 zł
Cena pobytu obejmuje:

Przejazd autokarem (wyjazd z Bielska Białej) zakwaterowanie w szkole podstawowej wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolacja) zwiedzanie Trójmiasta i innych nadmorskich miejscowości z różnymi atrakcjami nadzór ratowników wodnych w wyznaczonych miejscach na plaży korzystanie z zaplecza towarzyszącego: basenu, świetlicy, terenu rekreacyjnego, boiska do piłki siatkowej, piłki nożnej, hali sportowej ubezpieczenie, opłata klimatyczna.

Nasz wyjazd zostanie zgłoszony do kuratorium, a wszyscy uczestnicy będą ubezpieczeni. Nad dziećmi czuwa wykwalifikowana kadra ze wszystkimi pozwoleniami. Na plaży dla naszej grupy przypisana jest ekipa ratowników. Do dyspozycji mamy szkołę z basenem, boiskami i placem zabaw. Wszystko objęte monitoringiem. Uczestnicy śpią w klasach. Trzy posiłki dziennie. Codziennie sprawowana jest Msza św. i prowadzone są katechezy. Bardzo proszę zachęcić chłopaków aby przed wyjazdem skorzystali z sakramentu pokuty i pojednania. Jest to wspaniała sprawa, że przez 11 dni dzieci będą miały Eucharystię! Wszelkie wycieczki w czasie kolonii są w cenie wyjazdu. Dzieci są przydzielane do kilkunastoosobowych grup. Nad każdą z nich czuwa opiekun. Uczestnicy są przydzielani do sal wg wieku. Prosimy o wyrozumiałość! W związku z tym, że wyjazd ma charakter wyczynowo-sportowy a program jest dość intensywny, proszę nie kierować na wyjazd dzieci z poważnymi problemami zdrowotnymi. To kilka najważniejszych informacji. W razie pytań, wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W ZWIĄZKU Z LICZNYMI TELEFONAMI PRZED I W CZASIE WYJAZDU ORGANIZUJEMY SPOTKANIE.
(SPRAWY ORGANIZACYJNE, SKŁADANIE WYPEŁNIONYCH KART)

TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA:
ŚRODA 5 CZERWCA 2024r. W KOŚCIELE NSPJ (przy Dworcu PKS) W BIELSKU-BIAŁEJ 19.30

I TURNUS
Wyjazd: Poniedziałek 24.06. godz. 21.00 Msza św. w kościele NPSJ w BB na rozpoczęcie wyjazdu (autokar będzie stał na parkingu płyty dolnej PKS Bielsko-Biała, pakowanie bagaży po Mszy św.) Powrót: Piątek 05.07. w godzinach porannych

II TURNUS
Wyjazd: Niedziela 14.07 godz. 21.00 Msza św. w kościele NPSJ w BB na rozpoczęcie wyjazdu (autokar będzie stał na parkingu płyty dolnej PKS Bielsko-Biała, pakowanie bagaży po Mszy św.) Powrót: Czwartek 25.07. w godzinach porannych