Liturgiczna Ekspedycja

Plan Wyjazdu

Dzień 1.

Wyjazd z Bielska w godzinach porannych. Przejazd do Koszęcina, gdzie mieści się siedziba zespołu „Śląsk” – zwiedzanie pałacu oraz udział w niezwykle interesujących warsztatach wokalno-tanecznych. Nauka podstawowych kroków tańców ludowych. Przejazd do Kamienia Śląskiego –Sanktuarium św. Jacka, (dominikanin, misjonarz, kaznodzieja, historyczny patron Polski). Był pierwszym Polakiem – dominikaninem, jest jedynym świętym Polakiem na kolumnadzie Berniniego w Rzymie. Msza św. w Sanktuarium. Przejazd na nocleg do Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów w miejscowości Wołów pod Wrocławiem. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

Dzień 2.

Msza św. Po śniadaniu wyjazd do Wrocławia. Hydropolis – czy wszystko zaczyna się odwody? Na początku naszego zwiedzania zawitamy do unikatowego centrum wiedzy o wodziełączące walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Historyczna część miasta –Ostrów Tumski, Katedra. Zwiedzanie rynku wrocławskiego, Ratusz, kamienice Jaś i Małgosia. Czas na grupowe poszukiwanie wrocławskich krasnoludków. Na zakończenie dnia wizyta w najmniejszej na świecie fabryce słodyczy – Cukier i Lukier, gdzie każdy będzie mógł wyprodukować dla siebie własnego lizaka lub cukierka! Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

Dzień 3.

Msza św. Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Wrocławia, gdzie zobaczymy ogród zoologiczny zimą, ale aby nie zmarznąć zajrzymy też do Afryki – wrocławskie Afrykarium to miejsce, gdzie możemy poczuć się jak w afrykańskiej dżungli lub gorącym morzu opływającym Afrykę! Koniec naszego pobytu to wizyta w Aquaparku – czas na błogi wypoczynek po trzydniowym zwiedzaniu. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Bielska w godzinach wieczornych.

Cena 680 zł od osoby zawiera:
– przejazd autokarem
– zakwaterowanie
– wyżywienie (2 śniadania, 3 obiadokolacje)
– opiekę kadry
– wstępy do obiektów wymienionych w programie

Zapisy po przez poniższy formularz: